Sestdiena, 13. decembris
Lūcija, Veldze
weather-icon
+-3° C, vējš 0.64 m/s, D vēja virziens
Staburags.lv bloku ikona

“Ievas Dārzs”

Visbiežāk latvieša dārzā aug klasika — zemenes, jāņogas, upenes, ērkšķogas, avenes. Taču  vērts iestādīt ko neparastāku,  — citādo, kuru ģenētiskās saknes aizved tālu prom no Latvijas. 

Godži, citronliānas, kizili, irbenes, plūškoki, pīlādži, kazenes, korintes, zelta jāņogas, sausserži un smiltsērkšķi. Ēdamie kastaņi un valrieksti. Citrusi un vīģes. 

Kādā vietā un augsnē stādīt, ar ko mēslot, kā pavairot. Kādas šķirnes ražīgākās, kā vēlāk tās apgriezt. 

Staburags.lv bloku ikona Komentāri

Staburags.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.