Ko jūs teiktu, ja no veikala saņemtu šādu vēstuli: “Cienījamais klient! Mēs piedāvājam jums nākamajā gadā pirkt produktus par šīgada cenām”? Droši vien nodomātu, ka tā ir kārtējā “efektologa” Centa Ūbeles viltība…
Tomēr “Staburags” piedāvā jums jau tagad abonēt laikrakstu 2009. gadam par šīgada cenu — Ls 3,20 mēnesī. Nākamgad dārgāks kļūs viss, arī laikraksti, bet mēs vēlamies, lai jūs būtu droši vismaz par to, ka saņemsiet savu laikrakstu par izdevīgu cenu.
Mēs piedāvājam automātiskā maksājuma abonementu. Nebīstieties no šī neierastā vārda “AUTOMĀTISKAIS”. Uztveriet to kā apvienojumu vārdiem „vienkārši, ērti, izdevīgi, droši”.
Ko jūs iegūsiet, noformējot automātiskā maksājuma abonementu?
Abonēšanas kampaņa “Latvijas pastā” šogad būs īsāka — līdz 7. decembrim pasta nodaļās bez interneta pieslēguma, līdz 15. decembrim pasta nodaļās ar interneta pieslēgumu. Tas nozīmē garas rindas, nervu bojāšanu un laika tērēšanu. Pie tam par vienas abonēšanas kvīts apstrādi neatkarīgi no abonēšanas perioda būs jāmaksā Ls 0,40. Tāpēc izdevīgāk abonēt jebkuru preses izdevumu ilgākam laikam.
Šajā situācijā automātiskā maksājuma abonements ir labākais risinājums. Pirmkārt, mēs piedāvājam zemāku komisijas maksu — Ls 0,20.
Otrkārt, jums vairs nebūs jātērē laiks — maksu par avīzi automātiski pārskaitīs no jūsu konta, turklāt vairs nekad nebūs jāpiedzīvo nepatīkamā situācija, kad abonementu ir aizmirsies pagarināt.
Ļoti svarīgi, ka nevajag uzreiz maksāt lielu summu, jo jūs paši varat noteikt, cik bieži veikt maksājumus — katru mēnesi vai pa lielākiem periodiem. Līdzīgi kā līzings, tikai procenti nav jāmaksā!
Kā pieteikties?
Izvēlieties ērtāko veidu:
* zvaniet mūsu Abonentu servisam pa bezmaksas tālruni 80001500 darbdienās no 9 līdz 18, sestdienās no 9 līdz 17. Mēs nosūtīsim jums veidlapu kopā ar apmaksātas atbildes aploksni;
* veidlapu varat izpildīt arī laikraksta redakcijā Lāčplēša ielā 4 Aizkrauklē vai izdrukāt no portāla www.staburags.lv.
Ja ir jautājumi, zvaniet Abonentu servisam pa bezmaksas tālruni 80001500 vai redakcijai pa tālruni 65128570. Mēs palīdzēsim!
Laimē LCD televizoru!
Visi abonenti, kuri noslēguši automātiskās apmaksas līgumu, abonē laikrakstu redakcijā vai pa bezmaksas tālruni 80001500, piedalās loterijā. Laimests — LCD televizors. Loterijas apstiprinājuma numurs 3096.
Pie tam katrs abonents saņems krāšņu un noderīgu dāvanu – “Staburaga” kalendāru 2009. gadam. To piegādāsim kopā ar kādu no pirmajiem 2009. gada laikraksta “Staburags” numuriem.
Ar cieņu –
laikraksta “Staburags” redakcija