Piektdiena, 26. decembris
Dainuvīte, Gija, Megija
weather-icon
+2° C, vējš 1.79 m/s, Z-ZR vēja virziens
Staburags.lv bloku ikona

“Iegāza” Silvijas vārds

Konkursam “Laimē biļetes uz izrādi “Silvija”, saņēmām 18 atbildes, diemžēl puse bija kļūdainas, jo “iegāza” trešais jautājums — kurā Latvijas profesionālajā teātrī vēl ir iestudēta izrāde “Silvija”?

Pareizā atbilde — Dailes teātrī, bet daudzi paļāvās uz vārdu “Silvija” un uzskatīja, ka Jaunā Rīgas teātra iestudējums “Kas ir Silvija?” ir viena un tā pati izrāde. Diemžēl kopīgs tām ir tikai tas, ka abās izrādes Silvijas vārds dots dzīvniekiem — režisora Voldemāra Šoriņa iestudētajā Alberta Ramsdela  Henrija lugā, kuru redzēs aizkrauklieši, tā sauc suni, bet Jaunā Rīgas teātra iestudējumā (autors — XX gadsimta absurda dramaturģijas klasiķis Edvards Olbijs) — kazu. 
Ielūgumu divām personām uz izrādi “Silvija”, kas notiks 12. februārī Aizkraukles kultūras namā, laimēja Madara Sproģe, Marika Plikša un Ruta Jankovska. To var saņemt redakcijā darbdienās no pulksten 8 līdz 17. Uzziņas pa tālruni 29424616.
Pareizās
atbildes
1. Silvija ir Gregora suns.
2. Izrādes dalībnieks Ivars Puga ir Saeimas deputāts.
3. Izrāde “Silvija” ir iestudēta Dailes teātrī.
4. Vārds Silvija ir kritiķei Radzobei.
5. Suns Bocmanis izrādes laikā ir skatītāju zālē.
6. Lesli ir sieviete. ◆

Staburags.lv bloku ikona Komentāri

Staburags.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.