Valmierā, J. Daliņa stadionā, notika starptautisko vieglatlētikas sacensību jauniešiem “Valmieras spēles 2011” pirmā kārta un atlases sacensības starpvalstu bērnu sacensībām Polijā. Aizkraukles novada sporta skolu pārstāvēja pieci sportisti: Signe Budre, Armands Gorbačovs, Matīss Kupcis, Oļegs Kozjakovs un Pāvels Makareni.
“Valmieras spēlēs 2011” pulcējās 1998., 1999. un 2000. gadā dzimušie jaunie vieglatlēti no visām Latvijas sporta skolām, sacensībās piedalījās sportisti arī no četriem Igaunijas sporta klubiem. 600 vieglatlētu konkurencē neretiete Signe Budre izcīnīja otro vietu augstlēkšanā, kas ir Latvijas sportistu labākais rezultāts šajā vecuma grupā. Armands Gorbačovs uzvarēja 60 un 300 metru skrējienā un bija otrais augstlēkšanā. Matīss Kupcis bija pirmais 1000 metru skrējienā. Oļegs Kozjakovs ieguva trešo vietu augstlēkšanā, otro vietu tāllēkšanā un 60 metru skrējienā.
Sacensības norisinājās trijās vecuma grupās, un notika atlase arī Latvijas izlasei, kas 16. jūnijā pārstāvēs valsti starptautiskās astoņu nāciju sacensībās Polijā, Varšavā. Uz Poliju dosies visi trīs Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas skolēni — Signe Budre, Armands Gorbačovs, Matīss Kupcis, kā arī Oļegs Kozjakovs no Aizkraukles.
Neretiešus sacensībām sagatavoja treneris Zigurds Karols un sporta skolotājs Mairis Dzenis.