Šīgada nogalē Aizkraukles novada atklātajā futbola čempionātā izspēlētas divas kārtas, pēc kurām mainījušies turnīra līderi.
Šīgada nogalē Aizkraukles novada atklātajā futbola čempionātā izspēlētas divas kārtas, pēc kurām mainījušies turnīra līderi. Vadībā izvirzījušies skrīverieši.
Čempionāta otrajā kārtā par līderiem kļuva Skrīveru futbolisti, kuri ar 5:4 pieveica komandu “JFK” un ar dramatisku rezultātu 21:0 sagrāva pretiniekus no Kokneses. Skrīverieši vadošo pozīciju saglabāja arī trešajā kārtā, jo arī tajā guva uzvaru, ar 13:4 apspēlējot zalviešus.
Otrajā kārtā otro vietu ieguva Kurmenes futbolisti, ar 8:4 pieveicot Zalvi un ar 12:10 apspēlējot komandu “Itepa”. Pēc trešās kārtas viņi noslīdējuši līdz septītajai vietai, jo tajā ar 7:14 zaudēja komandai “Step Trans”. Šī komanda pēc trešās kārtas ieņem ceturto vietu.
Trešo vietu otrajā kārtā ieguva komanda “54 ITB”, kura ar 4:3 pieveica “Step Trans” un ar 7:5 — “Depo”. Savukārt trešajā kārtā “54 ITB” ar 7:13 zaudēja komandai “JFK”, taču pagaidām vēl saglabā trešo vietu kopvērtējumā. Trešajā kārtā ar ievērojamu pārsvaru 15:1 “Depo” pieveica Kokneses futbolistus, bet “Bunda” ar 12:9 komandu “Itepa”.
Sacensību organizators Fjodors Gička vērtē, ka lielākā daļa no desmit komandām, kuras sākušas sacensības, spēku samēra ziņā ir vienādas. Pēdējos gados augusi futbolistu meistarība un krājusies pieredze, tāpēc komandu cīņas kļūst aizvien interesantākas. Gičkas kungs piebilst, ka šobrīd ir grūti prognozēt, kā kurai komandai veiksies, un sagaidāmi dažādi pārsteigumi. Jau čempionāta pirmās trīs kārtas rāda, cik krasi var mainīties vietu sadalījums turnīra tabulā. Futbola kluba “Aizkraukle” vadītājs Gičkas kungs novēl visiem futbolistiem priecīgus Ziemassvētkus un panākumiem bagātu nākamo gadu!