Ne visi Eiropas iedzīvotāji ar prieku uztver jaunās vienotās valūtas ieviešanu.
Ne visi Eiropas iedzīvotāji ar prieku uztver jaunās vienotās valūtas ieviešanu. Piemēram, kāds Vācijas pilsonis vēlas, lai atjaunotu veco labo vācu marku, jo viņš ir pārliecināts, ka 10 eiro banknote padarījusi viņu impotentu.
Volfgangs Frics gatavojas iesūdzēt tiesā valdību par to, ka tā pieļāvusi kancerogēno banknošu ieviešanu valstī. Frics ir pārliecināts, ka potences problēmas sākās pēc ikdienišķas saskares ar 10 eiro banknotēm. Viņš gan nenorāda, ar kuru ķermeņa vietu būtu pieskāries šīm naudaszīmēm.
55 gadus vecais vācietis šobrīd slīgst depresijā, jo kļuvis impotents un vairs nespēj pildīt savu laulātā pienākumu. Pēc cietušā teiktā, kopš viņš pieskārās šīm naudaszīmēm, ar viņu notikušas dīvainas pārvērtības. Sākumā Volfgangu pārņēma spēcīgas galvassāpes, pēc tam strauji pasliktinājās veselība. Viss beidzās ar pilnīgu impotenci un nervu sabrukumu.
Frica kungs jau paspējis atrast sev advokātu, kurš viņu aizstāvēs tiesā. Cietušajam ir daudzi līdzīgi domājošie, kuri pievienojas Volfganga prasībai. Šie cilvēki apgalvo, ka pēc eiro ieviešanas viņiem sākusies alerģija, turklāt tūlīt pēc kontakta ar banknotēm. Eiropas centrālā banka steidzamā kārtā sākusi naudaszīmju pārbaudi. Pagaidām vēl nekādi oficiāli paziņojumi šajā lietā nav sniegti.
TV NET