Trešdiena, 14. janvāris
Harijs, Ārijs, Āris, Aira
weather-icon
+-15° C, vējš 1.39 m/s, DA vēja virziens
Staburags.lv bloku ikona

Dosies uz Ukrainu

Aizkraukles novada domes priekšsēdētājs Leons Līdums no 10.  līdz 14. maijam dosies komandējumā uz Ukrainas pilsētu Slavutiču, kur pārstāvēs un prezentēs Aizkraukles novadu un pārrunās turpmākos abpusējas sadarbības jautājumus.

Nākamgad Aizkrauklei būs 50 gadu, bet Slavutiča ir divreiz jaunāka pilsēta. Tajā gan dzīvo krietni vairāk cilvēku nekā Aizkrauklē — apmēram 25 tūkstoši. Turp Līduma kungs brauks pēc Slavutičas mēra uzaicinājuma. Saikni ar Slavutiču iedibinājis Ukrainas vēstnieks Latvijā Jevgenijs Perebijnis. Plānots, ka kopā ar Līduma kungu dosies arī novada pašvaldības izpilddirektors Einārs Zēbergs, attīstības plānotāja Ilona Kāgane un projektu vadītājs Dzintars Grund­šteins. Prombūtnes laikā mēra pienākumus pildīs domes priekšsēdētāja vietniece Anta Teivāne. ◆

Staburags.lv bloku ikona Komentāri

Staburags.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.