Piektdiena, 6. februāris
Dace, Dārta, Dora, Daris
weather-icon
+-8° C, vējš 0.89 m/s, A-DA vēja virziens
Staburags.lv bloku ikona

Dažos teikumos

Aizkrauklē pasu
maiņa norit mierīgi
Mediji vēsta, ka Rīgā sākusies ažiotāža pasu maiņas dēļ, jo šīgada sākumā pases lietošanas termiņš beidzas daudziem tūkstošiem valsts iedzīvotāju. Rīgā rindā jāgaidot vairākas stundas un pat dienas. Vai tā ir arī Aizkrauklē? Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes Aizkrauk­les nodaļas vadītājs Aivars Galviņš to noliedz un apstiprina, ka Aiz­krauklē nav ne rindu, ne sūdzību par nodaļas darbu. Viss rit ierastajā ritmā, ja nu vienīgi reizēm vairāk klientu ir tāpēc, ka šurp brauc interesenti no citiem reģioniem, arī no Rīgas. Taču nodaļā ar darbu raiti tiek galā, nevienam pakalpojums nav atteikts.
Jauna metodiskā
apvienība
Aizkraukles novada izglītības pārvaldes pārziņā ir 23 mācību priekšmetu metodiskās apvienības. Tajās darbojas Aizkraukles novada un tā sadarbības novadu (Skrīveru, Jaunjelgavas novada un Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas) skolotāji. Šomēnes darbu sāka 24. metodiskā apvienība audzināšanas darbā, tajā tiksies klašu audzinātāji. Apvienību vadīs Aizkraukles novada ģimnāzijas direktora vietniece audzināšanas darbā Gunita Elk­sne

Turpinās
sadarbību
Pļaviņu novada dome nolēma slēgt deleģēšanas līgumu ar Aiz­kraukles novada pašvaldību un turpināt sadarbību ar Aizkraukles novada sporta skolu. Šīgada pašvaldības budžetā tās finansējumam paredzēti 6588 lati. Pļaviņieši slēgs līgumu arī ar Kokneses novada domi, turpinot izmantot Kokneses apvienotās pašvaldību būv-
valdes pakalpojumus. Tas izmaksās 5326 latus.

“Labās zvaigznes” šogad nebūs
Bijušajā Aizkraukles rajonā līdz ar novadu izveidi izzuda tradicionālais pasākums, kurā godināja cilvēkus, kas nesavtīgi darījuši labu. Šī jaukā tradīcija Zvaigznes dienā sveikt “labās zvaigznes” pēdējos gados saglabājās tikai Jaunjelgavas novadā, bet šogad arī tur sarīkojums nenotiks. Dace Kuršinska, kultūras nama vadītāja, skaidro, ka nolemts nogaidīt, jo novadā visi cilvēki, kuri atbilst “Labās zvaigznes” nolikumā izvirzītajiem kritērijiem, ir apsveikti. “Ik gadu raudam prieka asaras pie televīzijas ekrāniem, kad sveic nesavtīgus un varonīgus cilvēkus, kuri ir apzināti visā Latvijas teritorijā. Taču man prieks, ka mūsu novadā nenotiek traģiski gadījumi, kuru rezultātu tad nereti var vērot šajā pasākumā,” saka Kuršinskas kundze. “Mūsu novadā ir daudz labu cilvēku, taču ir nolikums, kas noteic, kādos gadījumos izvirza šim nosaukumam. Pasākumu nevajag degradēt un rīkot tikai “ķeksīša” pēc. Ieturēsim pauzi.”
Jānovērš patvaļīgā būvniecība
Ir ieildzis konflikts starp privātīpašnieku, kurš patvaļīgi apbūvējis tauvas joslu Aiviekstes krastā Gostiņos, un Pļaviņu novada domi. Tāpēc pašvaldība nolēma uzdot nekustamā īpašuma saimniekam Stiklinieku ielā 9 novērst patvaļīgās būvniecības radītās sekas. Nolemts arī veikt šajā nekustamajā īpašumā izbūvētā krasta nostiprinājuma ek­spertīzi.
Pirks ūdensmasāžas vannu
Kokneses novada dome noslēgusi līgumu par Ls 9955 ar SIA “Industriālās tehnoloģijas” par ūdensmasāžas vannas piegādi un ierīkošanu Kokneses speciālās internātpamatskolas — attīstības centra vajadzībām.

Staburags.lv bloku ikona Komentāri

Staburags.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.