Trešdiena, 10. decembris
Guna, Judīte
weather-icon
+7° C, vējš 1.34 m/s, R-DR vēja virziens
Staburags.lv bloku ikona

Atbrīvo par genocīdu notiesāto

Rīgas apgabaltiesa no soda izciešanas atbrīvojusi par genocīdu notiesāto Mihailu Farbtuhu, jo viņa veselība ir ļoti slikta.

Rīgas apgabaltiesa no soda izciešanas atbrīvojusi par genocīdu notiesāto Mihailu Farbtuhu, jo viņa veselība ir ļoti slikta. Augstākā tiesa 2000. gada janvārī Farbtuhu sodīja ar brīvības atņemšanu uz pieciem gadiem, jo 1941. gada maijā un jūnijā viņš parakstījis lēmumus par 31 Latvijas ģimenes apcietināšanu un izsūtīšanu uz Sibīriju.
Ziņu aģentūras

Staburags.lv bloku ikona Komentāri

Staburags.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.