Sestdiena, 21. februāris
Eleonora, Ariadne
weather-icon
+-6° C, vējš 1.34 m/s, R-DR vēja virziens
Staburags.lv bloku ikona

Arī zivtiņām savs pasaules futbola čempionāts!

Par godu pasaules futbola čempionātam japāņi sarīkojuši savdabīgu šovu — Jokohamas akvārija apmeklētājiem Japānā ik dienas iespējams noskatīties, kā par pasaules futbola čempionu nosaukumu sacenšas zivis!

Par godu pasaules futbola čempionātam japāņi sarīkojuši savdabīgu šovu — Jokohamas akvārija apmeklētājiem Japānā ik dienas iespējams noskatīties, kā par pasaules futbola čempionu nosaukumu sacenšas zivis!
Dažādu sugu zivis čempionāta dalībvalstu krāsās spēlē futbolu ar īpašu bumbiņu, kas piepildīta ar zivju barību. Akvārijā novietoti arī futbola vārti.
Ja pēc šī čempionāta rezultātiem varētu prognozēt īstā futbola čempionāta līderus, tad Āzijas čempionei — Japānas izlasei — jūnijā Vācijā neveiksies, jo japāņus pārstāvošās zilās ķirurgzivtiņas ar īpašu cīņas sparu neizceļas. Brazīlijas dzeltenajām tangām veicas ievērojami labāk.
Patlaban Jokohamas akvārijā zivju futbols notiek divas reizes dienā — barošanas laikā. Savā starpā sacenšas četras komandas: Japāna, Brazīlija, Horvātija un Austrālija. Kā ziņo akvārija pārstāvji, zivtiņu futbola čempionātā drīzumā tiks iekļautas arī citu valstu “komandas”. (“APOLLO”)

Staburags.lv bloku ikona Komentāri

Staburags.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.