Otrdiena, 23. decembris
Viktorija, Balva
weather-icon
+-5° C, vējš 2.96 m/s, A-ZA vēja virziens
Staburags.lv bloku ikona

Arī nepilsoņi maksā nodokļus

Neretas vidusskolā notika debates starp Neretas vidusskolas 10. klases un Ķeguma komercvidusskolas 10. klases komandu. Jaunieši apsprieda tēmu „Vai nepilsoņiem jāļauj piedalīties pašvaldību vēlēšanās?”.

Neretas vidusskolā notika debates starp Neretas vidusskolas 10. klases un Ķeguma komercvidusskolas 10. klases komandu. Jaunieši apsprieda tēmu „Vai nepilsoņiem jāļauj piedalīties pašvaldību vēlēšanās?”.
Par labāko debatētāju atzina Neretas vidusskolas 10. klases skolnieci Kristīni Ādamu. Komandu vērtējumā tomēr uzvarēja jaunieši no Ķeguma.
Spraigās diskusijās jaunieši vienojās, ka nepilsoņiem tomēr vajadzētu ļaut piedalīties pašvaldību vēlēšanās. Jaunieši uzskata, ka arī nepilsoņi ir nodokļu maksātāji un viņiem jāievēro tie paši likumi, kuri pilsoņiem. Pašvaldības lielākoties risina saimnieciskos un sociālos jautājumus, nevis politiskos. Piemēram, Igaunijā nepilsoņiem atļauts piedalīties pašvaldību vēlēšanās.

Staburags.lv bloku ikona Komentāri

Staburags.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.