Svētdiena, 1. februāris
Brigita, Indra, Indars, Indris
weather-icon
+-20° C, vējš 1.58 m/s, Z-ZA vēja virziens
Staburags.lv bloku ikona

Zemessargi gaida ciemiņus

Atzīmējot desmit gadu kopš Latvijas iestāšanās NATO, šodien atvērto durvju diena līdz pulksten 15 ir arī Zemessardzes kājnieku bataljonā Aizkrauklē.


Bataljona telpās ir iespēja iepazīt vienību uzdevumus, ekipējumu un tehniku, tikties ar karavīriem, uzzināt vairāk par dienestu Bruņotajos spēkos un Zemessardzē.


Brīdī, kad bataljona telpās pabija “Staburags”, tajā viesojās aizkraukliete Līga Ozola un Maija Bērziņa no Jaunjelgavas. Jaunietes atklāja, ka nolēmušas iestāties zemessardzē, tāpēc atnākušas uzzināt ko vairāk. Līgai zemessardzē jau dienot draudzene, bet Maijai — patēvs. Abas nodarbojoties ar sportu un interesē dienests.

Staburags.lv bloku ikona Komentāri

Staburags.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.