Svētdiena, 7. decembris
Antonija, Anta, Dzirkstīte
weather-icon
+2° C, vējš 3.04 m/s, D-DA vēja virziens
Staburags.lv bloku ikona

Tautas mūzikas svētkos Aizkrauklē spēlē arī uz zāģa

Sestdien, 29. jūlijā, Aizkraukles Vēstures un mākslas muzeja sētā Kalēju dienas laikā notika Tautas mūzikas svētki, kuros piedalījās tautas mūzikas instrumentu kapelas no dažādām Latvijas vietām.

Notika arī tikšanās ar tautas mūzikas vecmeistariem — Aivaru Kataju-Paegli no Skrīveriem un Jāni Pūķi no Rucavas. Viņi spēlēja senos mūzikas instrumentus un dziedāja. Jānis Pūķis spēlēja arī uz zāģa.

Vairāk lasiet kādā no laikraksta “Staburags” numuriem.

Gunas Mikasenokas foto

Staburags.lv bloku ikona Komentāri

Staburags.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.