Svētdiena, 22. februāris
Ārija, Rigonda, Adrians, Adriāna, Adrija
weather-icon
+-4° C, vējš 0.45 m/s, Z vēja virziens
Staburags.lv bloku ikona

Aizkrauklē viesojas ASV vēstniece

Šodien Aizkraukles rajonā pirmo reizi viesojas Amerikas Savienoto Valstu vēstniece Latvijā Ketrīna Toda Beilija.

Šodien Aizkraukles rajonā pirmo reizi viesojas Amerikas Savienoto Valstu vēstniece Latvijā Ketrīna Toda Beilija. Viņas vizīti vēros un saviem lasītājiem rādīs arī “Staburags”.
ASV vēstniece Latvijā Ketrīna Toda Beilija Aizkraukles rajonā ierodas saistībā ar starptautisko izglītības nedēļu. Viņa apciemos Vegneru daudzbērnu ģimeni Staburaga pagastā. Vēstniece piedalīsies “Latvijas Avīzes” projektā “No rokas rokā”. Tā mērķis ir palīdzēt Latvijas daudzbērnu ģimenēm, kuras vēlas saviem bērniem nodrošināt labu izglītību.
Vēstniece Ketrīna Toda Beilija tiksies arī ar Aizkraukles novada domes priekšsēdētāju Vilni Plūmi un deputātiem, viesosies ASV kompānijas “Jeld—Wen” durvju ražotnē. Dažus sabiedrības pārstāvjus vēstniece ielūgusi lietišķajās pusdienās kafejnīcā “Labi sēžam” Aizkrauklē.

Staburags.lv bloku ikona Komentāri

Staburags.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.