Grūti sievietei dzīvot, ja blakus ir nekulturāls vīrs. Piemēram, man.
Grūti sievietei dzīvot, ja blakus ir nekulturāls vīrs. Piemēram, man.
Gribēju nedaudz izglītot Indriķi un nopirku biļetes uz baletu. Vislētākās, protams, jo visu taču var apskatīt ar binokli. Sēdējām augšējā balkonā pašā malā. Indriķim gan priekšā bija kolonna, tā ka viņam binokli nemaz nevajadzēja. Brīžiem jau varēja redzēt izskrienam kādu “gulbi”, un vai tad ar to nepietiek? Galvenais taču ir paša fantāzijas lidojums un mūzika. Bet Indriķis visu laiku tik purpina. Nu, ko tu nekulturālam padarīsi!
Man vislielākais prieks, ka starpbrīdī bufetē satiku mūsu deputāta kundzi. Es tieši tajā brīdī malkoju konjaku. Lai redz, ka neesam nekādi prastie! Nu nekas, varbūt nākamgad arī mans Indriķis deputātos tiks!
Es tagad Indriķi gribu uz kādu operu aizvest. Bet šis tik maļ savu maļamo — jāpērk sēklas, jāpērk sēklas, laiks sēt! A kam mums dārzs? Visu taču var nopirkt veikalā. Sabiedrībā, tur gan vajag grozīties!
Izabella