Kāda 1905. gadā dzimusi britu lēdija kļuvusi par “Mis Novembri”, pozējot erotiskā kalendārā, kurš izveidots, lai atbalstītu vietējo futbola komandu.
Kāda 1905. gadā dzimusi britu lēdija kļuvusi par “Mis Novembri”, pozējot erotiskā kalendārā, kurš izveidots, lai atbalstītu vietējo futbola komandu.
Lonkolšīras grāfistes Ankāsteras ciema iedzīvotāja Nora Hardvika fotogrāfijā pozē aiz bāra letes, uz kuras izvietotas sporta trofejas. “Viņi piesedza manus plecus ar rozā audumu. Manā vecumā vairs nav tāds modeles augums, lai pilnībā atkailinātos. Viss tika paveikts ļoti gaumīgi, un nekas nepieklājīgs nav redzams,” stāsta večiņa. “Domāju, ka tiku uzaicināta piedalīties šajā pasākumā, jo esmu ciema vecākā iedzīvotāja un vienmēr atbalstu labdarības projektus. Bija jautri,” viņa piebilda.
Hardvikas kundze, kurai ir divi mazmazbērni, apgalvo, ka trako ideju atbalstījuši arī viņas bērni: 80 gadu vecā Morīna, 74 gadus vecā Dženisa un 62 gadus vecais Roberts.
Nora Ankāsteras ciemā dzīvo kopš 1933. gada. 35 gadus viņa strādāja vietējā pasta nodaļā un 72 gadu vecumā devās pelnītā pensijā.