Piektdiena, 19. septembris
Verners, Muntis
weather-icon
+14° C, vējš 0.89 m/s, D-DR vēja virziens
Staburags.lv bloku ikona

Aizkraukles novadā apstiprina divu skolu direktores

Simona Pužule (no kreisās) un Zita Šteinberga. Foto no “Staburaga” athīva

Aizkraukles novada dome vadītāju amatos apstiprinājusi Daudzeses pamatskolas un Bebru pamatskolas direktores.

Daudzesē darbu turpinās Simona Pužule, kura šajā mācību iestādē no 2022./2023. mācību gada bija direktora pienākumu izpildītāja. Šajā laikā viņa pilnveidojusi savas profesionālās zināšanas vairākos izglītības vadības profesionālās pilnveides kursos un ieviesusi pozitīvas pārmaiņas izglītības procesu vadības sistēmā skolā. Novērtējot to, pašvaldībā atbalstīja viņas apstiprināšanu direktores amatam, lai varētu veiksmīgi gatavoties gaidāmajai skolas akreditācijai.

No šī gada novembra vakanta bija Bebru pamatskolas direktora amata vieta, kad līdzšinēja mācību iestādes vadītāja Lidijas Degtjareva nolēma pārtraukt darbu. Pašvaldības izsludinātajā konkursā bija pieteikušies divi pretendenti, no kuriem par piemērotāko pēc izvērtēšanas atzina esošo Pērses sākumskolas direktores pienākumu pildītāju Zitu Šteinbergu. Viņas kandidatūru apstiprināja aizvadītajā domes sēdē. Zita Šteinberga turpinās vadīt abas izglītības iestādes, un pateicās par uzticību, paužot gatavību strādāt Bebru pamatskolā, kur ir gan spēcīgas tradīcijas, gan izaugsmes iespējas.

Staburags.lv bloku ikona Komentāri

Staburags.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.