Abonēšanas un atcelšanas politika
- Lai izveidotu aktīvu abonementu, ir nepieciešams veikt reģistrāciju portālā un aktivizēt abonementu norādot bankas kartes datus.
- Lai atteiktos no abonēšanas, ir jāiet uz sava lietotāja profilu un tas ir jāpārtrauc nospiežot pogu “Atteikties”.
- Atsakoties no abonementa, Jums vēl būs aktīvs abonements tik dienas, cik bija atlikušas līdz nākamā maksājuma datumam.
- Dienu pirms sistēmas automātiskajam maksājumam par abonementu, Jūs saņemsiet atgādinājuma e-pastu.
- Ja sistēmas automātiskais maksājums par abonementu atjaunošanu netiks veiksmīgi izpildīts triju dienu laikā, tad abonements tiks deaktivizēts.
- Pēc tam, kad maksājums ir ticis autorizēts, to vairs nav iespējams atcelt. Gadījumā, ja klients vēlas atcelt jau notikušu darījumu un saņemt atpakaļ veikto maksājumu pilnā vai daļējā apmērā, nepieciešams sazināties ar klientu atbalsta dienestu pa e-pastu, kas norādīts portāla kontaktu sadaļā. Šādi iesniegumi tiks izskatīti individuālā kārtībā.
Lasītākās ziņas
rys255@inbox.lv komentē:
Jāaizmirst par sēņošanu un ogošanu. Jauna kārtība Sēlijas poligona teritorijā
To cinas par kokiem un dabu. Ar kvadraikiem un mashinam neatljauj braukt pa mezhu, jo saboja mezha segumu. Bet te tadu zemes gabalu iznicina uz aciim.
rys255@inbox.lv komentē:
Aizkrauklē naktī uz kraujas malas pakaras automašīna
gan jau pussalinja. tikai tur stav kiegelis un ir kaut kadas kraujas
Toms Bārnabijs komentē:
Radītas divas jaunas vietnieku vietas. Neretas apvienības pārvaldē likvidē pagastu pakalpojumu centru vadītāju amatus
"Dega sirsniņa" par 20 240,50 eirikiem gadā... man ar sirds sadegtu neparasti.
Toms Bārnabijs komentē:
Palīdzība tur, kur dzīvnieks jūtas visdrošāk — mājās. Aizkraukliete īstenos ideju par izbraukuma veterinārmedicīnas pakalpojumiem
ideja ideāla. Pašvaldības atbalsts kolosāls. Man gailim sekste karājās, nevarēju saprast likt katlā vai ārstēt. tagad izsauksu pakalpojumu uz mājām pa 170 eirikiem. tad uz Mārtiņdienu būs ekskluzīvs[...]
Toms Bārnabijs komentē:
Stipendiju saņem Laura Mūrmane. Jau no agras bērnības lielākā vēlme ir bijusi kādu ārstēt
Man ar no bērnības bija sapnis kļūt par ginekologu. Patīk vienkārši darbs tik stipendiju neviens nemaksā.