Trešdiena, 17. decembris
Hilda, Teiksma
weather-icon
+2° C, vējš 0.89 m/s, R-DR vēja virziens
Staburags.lv bloku ikona

- Kad pēdējoreiz bijāt teātrī?

Dzidra Dreijere Aizkrauklē – Vai, neatceros!

Dzidra Dreijere Aizkrauklē
– Vai, neatceros! Tas bija tik sen. Esmu pensionāre, bieži slimoju, daudz naudas tērēju zālēm, un teātra apmeklējumam nekas neatliek. Dārgi jāmaksā arī par komunālajiem pakalpojumiem — jāsavelk josta ciešāk, lai visam pietiktu. Ja būtu vairāk līdzekļu, labprāt apmeklētu kādu teātra izrādi vai koncertu.
Kalniņas kundze, vietalviete
– Sen, sen. Pat neatceros, kad tas bija. Vairs neatminu arī izrādes nosaukumu. Jaunāki cilvēki gan šad tad uz kādu izrādi aizbrauc, bet es, veca pensionāre, mājās vien dzīvoju.
Agnese, dzīvo Aizkrauklē
– Pagājušās nedēļas nogalē. Aizkrauklē bija teātru festivāls “Ūsiņdienas”, kurā varēja vērot daudz brīnišķīgu izrāžu. Turklāt ieeja bija par ziedojumiem. Kas varēja, maksāja latu, kurš mazāk turīgs — pāris santīmu. Es noskatījos divas izrādes, vislabāk man patika “Slazdu krogs”.

Staburags.lv bloku ikona Komentāri

Staburags.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.