Trešdiena, 17. decembris
Hilda, Teiksma
weather-icon
+3° C, vējš 0.89 m/s, D-DR vēja virziens
Staburags.lv bloku ikona

Šodien mūsējie spēlē ar vāciešiem

Pēc nedēļas Zviedrijā sākas pasaules čempionāts hokejā. Latvijas hokeja izlase spēlē vienā apakšgrupā ar Itālijas, Kanādas un ASV izlasi.

Pēc nedēļas Zviedrijā sākas pasaules čempionāts hokejā. Latvijas hokeja izlase spēlē vienā apakšgrupā ar Itālijas, Kanādas un ASV izlasi. Pirmā spēle notiks 27. aprīlī ar Kanādas valstsvienību.
Pirms čempionāta Latvijas izlase aizvada septiņas pārbaudes spēles. Divas notika Minskā ar baltkrieviem. Pirmajā spēlē Latvija uzvarēja ar 4:1, bet otro nospēlēja neizšķirti 2:2. Spēles pēdējās sekundēs baltkrievu hokejistiem bija izdevība izcīnīt uzvaru, taču viņiem neizdevās pārspēt lieliski spēlējošo Latvijas vārtsargu Edgaru Masaļski.
Šodien un rīt Rīgā Latvijas izlase, gatavojoties pasaules čempionātam, aizvadīs pārbaudes spēles ar Vācijas valstsvienību, bet 20. un 21.aprīlī uzņems Japānas komandu.
Visas pārbaudes spēles, kā arī pasaules čempionātu aizkrauklieši uz lielā ekrāna var noskatīties Aizkraukles ledushallē.

Staburags.lv bloku ikona Komentāri

Staburags.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.