Pēdējās 14 dienās (līdz 1. novembrim) Aizkraukles novadā konstatēti divi jauni saslimšanas gadījumi ar Covid-19, līdz ar to kopš pavasara kopējais saslimšanas gadījumu skaits ir 13.
Pēdējo 14 dienu laikā no 1 līdz 5 jauni saslimšanas gadījumi ir fiksēti Kokneses un Pļaviņu novadā, bet Neretas un Skrīveru novadā — neviens. Jaunjelgavas novadā kopš pandēmijas sākuma nav konstatēts neviens saslimšanas gadījums.
“Pašvaldībai nav informācijas par to, ka pašvaldības iestādēs kāds būtu saslimis. Ja tādi gadījumi būtu, Slimību profilakses un kontroles centrs, kā arī pašvaldības iestāžu vadītāji mūs par to informētu,” saka Aizkraukles novada sabiedrisko attiecību speciālists Arvis Upīts. “Svarīgi tas, ka Aizkraukles novadā nav atklāts neviens infekcijas perēklis. Aizkraukles Mūzikas skolas pedagogs un audzēknis, kuri bija saslimuši ar Covid-19 vieglā formā, ir izveseļojušies.” ◆
Aizkrauklē divi no jauna saslimušie
00:00
03.11.2020
82