Noskaidro uzvarētājus
Bibliotēku nedēļas laikā Ogres Centrālā bibliotēka izsludināja konkursu “Grāmatu REMIX”. Izmantojot grāmatu muguriņas vai bibliotēkas elektronisko kopkatalogu, ikviens bija aicināts radīt oriģinālu dzeju vai spārnotu teicienu. Iesūtītie darbi publicēti sociālā tīkla “Facebook” bibliotēkas profilā, un ikviens bija aicināts nobalsot par sev tīkamāko grāmatu muguriņu dzeju vai spārnoto teicienu. Konkursā piedalījās 17 dalībnieki, un pavisam iesniegti 123 radošie darbi. Par labāko atzīts Evitas Šķēles veikums.
Ceļa remonts rit raiti
Ceļu būves uzņēmums SIA “VIA” pilnā sparā turpina pērn sākto Mēmeles ielas, autoceļa P87 Bauska—Aizkraukle posma, rekonstrukciju Bauskā. Darbu izpilde maijā sasniegs vienu miljonu eiro, kas ir trešdaļa no kopējā budžeta.
Netipiski siltā ziema nodrošinājusi darbu nepārtrauktību ar īsu tehnisko pauzi, kas uz pāris nedēļām pērnā gada nogalē ņemta laikapstākļu un svētku brīvdienu dēļ. Līdz Jāņiem, neskaitot apgaismojumu un sakaru kanalizāciju, visi inženiertīkli būs ierindā un objektā atliks vien seguma ieklāšana.
Halles būvniecību cer pagūt laikā
Jēkabpils multifunkcionālās halles jaunbūvē šobrīd atlikuši apkārtnes labiekārtošanas un apdares darbi. Darbus cer pabeigt laikus, lai gan, kā jau minēts iepriekš, ir problēmas ar Itālijā un citur pasūtīto materiālu un aprīkojuma piegādi. Tas pasūtīts jau pērn, bet Covid-19 pandēmijas situācija piegādi kavē. Lielākā aizkavēšanās bijusi ar gaismas ķermeņu piegādi sporta zālei un ledus hallei, sausināšanas un dzesēšanas iekārtām un griestu konstrukciju piegādi. Precīzu halles nodošanas ekspluatācijā datumu gan vēl grūti plānot.
Skolēni varēsstrādāt
Nodarbinātības valsts aģentūras rīkoto skolēnu nodarbinātības pasākumu šovasar nebūs, taču vairākas pašvaldības pēc savas iniciatīvas sniegs iespēju jauniešiem strādāt vasarā. Iecavas un Rundāles novada skolēniem būs iespēja iesais-
tīties algotā darbā, bet Vecumnieku un Bauskas novadā nodarbinātības pasākumi ar pašvaldības finansiālu atbalstu netiks nodrošināti. Ar pašvaldības finansiālu atbalstu algotu darbu šovasar Iecavā varēs strādāt 67 skolēni.
(www.ogrenet.lv, “Bauskas Dzīve”, “Brīvā Daugava”)
Kaimiņos
00:00
22.05.2020
25