Ceturtdiena, 25. decembris
Stella, Larisa
weather-icon
+3° C, vējš 4.02 m/s, R vēja virziens
Staburags.lv bloku ikona

“Kokneses asfaltā” uzvar mājinieki

Koknesē norisinājās basketbola sacensības “Kokneses asfalts”. Turnīrā pirmo vietu izcīnīja pašmāju komanda “Roulpleijeri”, kuriem līdzās uz goda pjedestāla stājās komandas no Jēkabpils.

Sacensības “Kokneses asfalts” notiek kopš 2015. gada. Parasti cīņa zem groziem notiek āra laukumos, taču šoreiz lietus dēļ sacensības nācās pārcelt uz iekštelpām. Uz slapjā seguma basketbolisti slīdētu un varētu gūt traumas. Turnīrs “Kokneses asfalts” katru gadu kļūst apmeklētāks. Sākotnēji tajā sacentās tikai vietējās komandas, šogad par groza bumbas labākās komandas titulu sacentās sešas vienības no Kokneses, divas no Aizkraukles un Jēkabpils. Bija pāris maču, kuros uzvarētāji šaubas neradīja, taču lielākoties spēles bija spraigas un labāko noteica viens precīzs metiens.
Uzvarētāju komandā “Roulpleijeri” spēlēja Didzis Bērziņš, Ilmārs Kalniņš, Kristers Tumšs, Andrejs Grustāns un vienīgā sieviete turnīrā Beāte Barone. ◆

Staburags.lv bloku ikona Komentāri

Staburags.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.