Aizkrauklē
* 27. un 28. oktobrī Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra Aizkraukles birojā notiks bezmaksas seminārs par efektīvas saimniekošanas nosacījumiem dārzeņu audzēšanā uz lauka un segtajās platībās. Semināru vadīs pazīstamais dārzkopības speciālists Māris Narvils.
* 28. oktobrī pulksten 15 Aizkraukles sociālā dienesta telpās notiks seminārs par krūts barošanu. To vadīs Latvijas Zīdīšanas veicināšanas konsultantu asociācijas vadītāja Sandra Lase.
Bebros
* 27. oktobrī pulksten 16 Bebru pagasta pārvaldē iedzīvotāji aicināti uz tikšanos ar pārvaldes darbiniekiem.
* 30. oktobrī pulksten 18 Vecbebru profesionālajā un vispārizglītojošajā internātvidusskolā notiks svinīga Latvijas Sarkanā Krusta Kokneses komitejas brīvprātīgo godināšana un donoru sumināšana.
Jaunjelgavā
* 29. oktobrī pulksten 13 notiks Jaunjelgavas novada domes sēde, kuras darbakārtībā ir jautājumi par finansējuma piešķiršanu labiekārtošanas darbiem pagastos, komunālo pakalpojumu maksājumu parādiem u. c. Novadu domes sēdes ir atklātas, un tās iespējams apmeklēt ikvienam interesentam.
* Līdz 6. novembrim Jaunjelgavas kultūras namā apskatāmas mākslinieces Maijas Bērziņas gleznas. No 6. novembra tās nomainīs Ludviga Bērziņa gleznojumi. Šajā dienā notiks arī abu mākslinieku — divu Bērziņu — tikšanās.
* Jaunjelgavas novada dome aicina izvirzīt pretendentus pašvaldības apbalvojumam, ko plānots pasniegt Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienai veltītajā pasākumā.
* Saistībā ar to, ka Jaunjelgavas novadā likvidēta Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra amata vienība, no šīgada 1. novembra lauku attīstības konsultants apmeklētājus novada pagastos vairs nepieņems.
Koknesē
* 28. oktobrī pulksten 17 Kokneses pagasta bērnu bibliotēkā norisināsies spēļu vakars “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas 2015” dalībniekiem un viņu ģimenēm.
* Līdz 30. oktobrim Kokneses novada domē var iesniegt biznesa idejas pašvaldības izsludinātajā konkursā “Esi uzņēmējs!”.
* Māmiņu klubs “Koknesīši” 2. novembrī pulksten 11 Kokneses kultūras namā aicina uz tikšanos ar Diānu Zandi, kura stāstīs par nepieciešamajām zināšanām mazuļa aprūpē un emocionālo atbalstu bērnu audzināšanā. Lekcijas tēma “Kā izprast savu mazuli”. ◆
Nedēļas notikumi
00:01
27.10.2015
84