Sāk darbu
“Fazer Latvija” saņēmis Ogres novada pašvaldības Ogres būvvaldes apstiprinājumu par jaunās “Fazer” saldēto produktu ražotnes telpu nodošanu ekspluatācijā, saņemts arī Pārtikas un veterinārā dienesta atzinums par ražotnes atbilstību normatīvajām prasībām. Jaunajā ražotnē ir izveidotas 20 jaunas darba vietas. Pašlaik jaunā ražotne Ogrē strādā testēšanas režīmā, lai šīgada rudenī sāktu saldētu kūku un konditorejas izstrādājumu ražošanu.
Veic peldūdens analīzes
Lai pārliecinātos par peldvietu kvalitāti, Vecumnieku un Bauskas novada peldvietās par pašvaldības līdzekļiem tiek veiktas ūdens kvalitātes analīzes. To šosezon nedara tikai Iecavas pašvaldība. Vecumnieku novada domei trīs peldvietu pārbaude izmaksā aptuveni 40 eiro par reizi.
Pieaug laulību skaits
Šīgada pirmajos sešos mēnešos Jēkabpils dzimtsarakstu nodaļā reģistrēti 142 jaundzimušie un 79 laulības. Salīdzinājumam — 2014. gada pirmajā pusgadā tika reģistrēti 135 jaundzimušie un 45 laulības.
Atklāj apmeklētāju
pieņemšanas centru
Pagājušajā nedēļā Ogres novada pašvaldības administrācijas ēkā oficiāli atklāja apmeklētāju pieņemšanas centru. Ogrēnieši to izmanto jau aptuveni pusotru mēnesi. Paredzēts, ka centra apmeklētāji vienuviet varēs saņemt visus nepieciešamos pakalpojumus un viņiem nevajadzēs klauvēt pie vairāku kabinetu durvīm, lai iegūtu nepieciešamo informāciju vai saņemtu kādu dokumentu. Klientu apkalpošanas centrā iespējams iesniegt vai saņemt ar pašvaldības pakalpojumiem saistītos dokumentus, risināt dzīvesvietas deklarēšanas jautājumu, vienoties par tikšanos ar attiecīgajiem pašvaldības darbiniekiem. Te var veikt arī pašvaldībā kārtojamos maksājumus.
Svinēs Annas dienu
Tradicionālais Annas dienas gadatirgus Rundāles mājtirgus laukumā 25. jūlijā pulcēs amatniekus, mājražotājus, māksliniekus, pircējus un atpūtas tīkotājus. Annas dienas gadatirgus jaunajā tirdzniecības vietā noritēs trešo reizi. Līdztekus tirdzniecībai apmeklētājus priecēs uzvedums “Ķemermiestiņā dzīvoja reiz skaistā Anniņa jeb kā to sirds “pažaru” dzēst”. Uzvedumā piedalīsies novada amatierkolektīvi. Visu pasākuma laiku ar retromūzikas programmu priecēs grupa “Sievasmāte laukos.” Darbosies arī stādu apmaiņas punkts, kur būs iespējams iemainīt sev tīkamos stādus. Apmeklētāji tiks cienāti ar īpašo Anniņas zupu.
(www.daugavasbalss, www.bauskasdzive.lv, www.bdaugava.lv)
Kaimiņos
00:01
24.07.2015
59