Trešdiena, 21. janvāris
Agnese, Agnija, Agne
weather-icon
+-8° C, vējš 3.36 m/s, A-ZA vēja virziens
Staburags.lv bloku ikona

Laiks būs ļoti nepastāvīgs

Jūnija pirmajā nedēļā Latvijā saglabāsies nepastāvīgi laika apstākļi. Pirmajās dienās gaidāms lietus, bet nedēļas gaitā siltākas dienas mīsies ar vēsākām — liecina informācija Latvijas Vides un ģeoloģijas meteoroloģijas centra mājaslapā.

Jūnija pirmajās dienās ar dienvidu vējiem Latvijā atkal ieplūdīs siltākas gaisa masas. Būs arī lietus, iespējams pērkona negaiss. Gaiss iesils līdz plus 18, plus 23 grādiem, vietām pat līdz plus 25 grādiem. Siltums gan ilgi nesaglabāsies. Latvijas austrumu rajonos arī trešdien vēl būs vasarīgi silta diena, bet Kurzemē jau nebūs siltāk par plus 14, plus 17 grādiem. Ceturtdien Latvijā būs tikai plus 13, plus 18 grādus silts.                                            
Nedēļas otrajā pusē atmosfēras spiediens paaugstināsies. Laika apstākļus Latvijā noteiks anticiklons, nokrišņi nav gaidāmi un gaisa temperatūra atkal pakāpeniski paaugstināsies, brīvdienās sasniedzot plus 20, plus 26 grādus.

Šodien, 2. jūnijā,
mainīgs mākoņu daudzums. DR vējš 1—2 m/s. Gaisa temperatūra naktī no +11 līdz +12 grādiem, dienā — no +19 līdz +20 grādiem.
Rīt, 3. jūnijā,
mākoņains laiks, skaidrosies. DR vējš 6—8 m/s. Gaisa temperatūra naktī no +14 līdz +15 grādiem, dienā — no +18 līdz +20 grādiem. ◆

Staburags.lv bloku ikona Komentāri

Staburags.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.