Piektdiena, 22. augusts
Rudīte, Everts
weather-icon
+12° C, vējš 1.82 m/s, D vēja virziens
Staburags.lv bloku ikona

Kurmeniešiem “Pikniks” neinteresē

Lai iesaistītu iedzīvotājus novada attīstības plānošanā un stratēģijas izstrādē, šonedēļ Valles un Kurmenes pagastā notika pasākums “Pikniki”, kurā varēja piedalīties gan pagasta pārvaldes darbinieki, gan iedzīvotāji.

Vecumnieku novada domē sākta novada ilgtspējīgas attīstības stratēģijas 2013. — 2028. gadam, attīstības programmas 2013. — 2019. gadam un teritorijas plānojuma 2014. — 2026. gadam izstrāde. Lai tie atbilstu iedzīvotāju vēlmēm, šonedēļ rīkotas īpašas sapulces ar nosaukumu “Pikniki”. Tikšanos organizēja SIA “Grupa93”, viens no vadošajiem uzņēmumiem Latvijā teritorijas plānošanas jomā.
Tikšanās reizē to dalībnieki varēja diskutēt par pagastā aktuāliem jautājumiem, kā arī par tā attīstības plānošanu.
Vallē pasākumā piedalījās desmit cilvēku, kā arī novada domes un pagasta pārstāvji. “Tā bija iespēja iedzīvotājiem izteikt savas vēlmes,” saka Valles pagasta pārvaldes vadītāja Iveta Radziņa. “Aktuālākās lietas, par ko runāja iedzīvotāji, ir: sabiedriskā transporta kustība no pagasta uz novada centru, gājēju celiņa izveidošana gar šoseju Vecumnieki — Nereta. Šādu ierosmi noteikti atbalstām, jau tuvākajā laikā gar šoseju ierīkosim apgaismojumu, un tad arī varētu izveidot ietves, jo kustība pa šoseju ir diezgan liela. Turklāt blakus tai ir arī vidusskola.”
Savukārt Kurmenē iedzīvotāju atsaucība bija minimāla, un uz tikšanos bija ieradušies tikai divi cilvēki.

Staburags.lv bloku ikona Komentāri