Svētdiena, 15. marts
Amilda, Amalda, Imalda
weather-icon
+10° C, vējš 0.89 m/s, R vēja virziens
Staburags.lv bloku ikona

Darbu sācis CVK uzziņu tālrunis par 'valodas referendumu'

Gatavojoties 18.februāra tautas nobalsošanai par otras valsts valodas statusa piešķiršanu krievu valodai, no ceturtdienas darbu sācis Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) diennakts uzziņu tālrunis 67049999.

CVK informē, ka tālrunis vēlētājiem būs pieejams līdz 19.februārim. Piezvanot uz CVK uzziņu tālruni, iespējams noskaidrot balsošanai ērtākā vēlēšanu iecirkņa atrašanās vietu, kā arī saņemt atbildes uz jautājumiem par balsošanas kārtību un balsošanas iespējām Latvijā un ārvalstīs.

Ja kādi jautājumi nebūs uzziņu tālruņa datu bāzē, zvanītāja jautājums tiks piereģistrēts, atbilde uz jautājumu noskaidrota un klientam tiks atzvanīts.

Staburags.lv bloku ikona Komentāri

Staburags.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.