Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Piekāpjas ar viena punkta starpību

Brīvdienās Aizkraukles novada sporta centra zāli pierībināja handbola kluba “S&A” līdzjutēji, kas bija liecinieki spraigai pirmās līgas spēlei, kuras izskaņā mājinieki ar viena punkta pārsvaru (34:35) atzina komandas “MSĢ II” pārākumu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lielāko daļu spēles vadībā bija skrīverieši. Pārtraukumā mājinieki devās, esot vadībā ar +6 (18:12). Arī otrā puslaika ievadā skrīverieši noturēja pārsvaru, tomēr laika intervālā no 37. līdz 43. minūtei Emīls Vilsons un Mārcis Drēviņš kopsummā ar sešiem precīziem metieniem, tai skaitā trim septiņu metru soda metieniem Vilsona izpildījumā, likvidēja komandas “MSĢ II” rezultāta deficītu (22:22).

Vēl pēc pāris neizšķirtiem rezultātiem spēles 48. minūtē pretinieku komanda izvirzījās vadībā (26:27). Līdz spēles beigām Murjāņu sporta ģimnāzijas handbolisti tā arī neļāva skrīveriešiem atkārtoti izlīdzināt rezultātu, noslēgumā izcīnot uzvaru ar rezultātu 35:34.

Skrīverieši šobrīd sacenšas vīriešu 1. līgas 2.— 4. vietas grupā. Šo spēli grūtāku padarīja viena no komandas “S&A” līderiem satraumēšanās pirmajā puslaikā. “Mārtiņa Gailīša satraumēšanās bija viens no faktoriem, kas ietekmēja spēles iznākumu. Šķiet, ka viņš ir guvis stipru sastiepumu, vēl tiks veikti nepieciešamie izmeklējumi. Spēlētāji ir malači, par cīņassparu sūdzēties nevar. Viņi nepadevās līdz pat pēdējai spēles sekundei, laukumā izlika visus spēkus un meistarību. Bija tik, cik bija, šoreiz mazliet pietrūka,” stāsta Lauris Rūtiņš, komandas “S&A” treneris.

Rezultatīvākais spēlētājs mājinieku sastāvā ar 14 iemestiem vārtiem bija Jorens Jānis Glods. Nākamo spēli skrīverieši aizvadīs mājas laukumā, tiekoties ar Ogres handbolistiem.