Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Nosargā pārsvaru un izcīna uzvaru

Gintas Grincēvičas foto

Kārtējo mājas spēli “SynotTip” handbola virslīgā aizvadīja vienība “S&A”, viesos uzņemot komandu “SK Latgols juniori”. Skrīverieši izcīnīja uzvaru, pretiniekus pārspējot par vienu punktu 27:26.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Mača rezultātu atklāja vienības “SK Latgols juniori” spēlētājs. Pēc brīža skrīverietis Artūrs Beļūns panāca izlīdzinājumu. Spēles pirmā daļa aizritēja punkts punktā. Tuvojoties puslaika beigām, laukuma saimnieki kāpināja pārsvaru, pārtraukumā skrīverieši devās, esot vadībā ar piecu punktu pārsvaru (19:14). Atgriežoties laukumā pretinieks strauji pārsvaru nolīdzināja. 12 minūtes pirms spēles beigām vienība “SK Latgols juniori” panāca neizšķirtu un pat guva punkta pārsvaru. Mārtiņš Gailītis rezultātu izlīdzināja, savukārt Artūrs Beļūns astoņas arpusi minūtes pirms spēles beigām iemeta, kā vēlāk izrādījās, spēles pēdējos vārtus. Atlikušajā laikā laukumā notika spraiga cīņa, taču rezultāts palika nemainīgs.

“Par šo spēli var teikt, ka labāk nesmuka uzvara nekā skaists zaudējums. Puiši parādīja raksturu. Varēja just, ka pauze ir atstājusi iespaidu uz komandas saspēli. Neapmierināja lielais kļūdu skaits. Vārtsargs Reinis Krasovkis atvairīja svarīgus metienus spēles pēdējās minūtēs. No pretinieku komandas arī jāizceļ vārtsargu spēle. Neapmierināja mūsu komandas lielais kļūdu skaits,” pēc spēles izteicās Kristaps Jansons, komanda “S&A”. Rezultatīvākais spēlētājs mājinieku komandā ar desmit gūtiem vārtiem bija Artūrs Beļūns, piecas reizes bumbu pretinieku vārtos raidīja Mārtiņš Gailītis, četras — Dāvis Zadovskis. 12 komandu konkurencē skrīverieši šobrīd ieņem trešo vietu. Aizvadītas četras spēles un visās izcīnītas uzvaras.