Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Nepadodas līdz spēles pēdējai sekundei

CĪŅA LĪDZ PĒDĒJAI SPĒLES SEKUNDEI. Pašmāju vienības “HK “S&A” handbolisti darbojas aizsardzībā — skrīveriešu vārtsargs Aleksis Dīcis (no kreisās), ogrēnietis Jānis Bauze, skrīverieši Dāvis Zadovskis, Aigars Aņisimovs, Gustavs Batņa un Jorens Jānis Glods. Gintas Grincēvičas foto.

Zaudējumu Latvijas handbola pirmās līgas mājas spēlē piedzīvoja pašmāju vienība “HK S&A”. Vicelīderi ar 24:31 piekāpās komandai “ONSC/HK Ogre”. Neraugoties uz spēles rezultātu, komandas savas vietas turnīra tabulā nav mainījušas: skrīverieši ir pozīciju augstāk par ogrēniešiem — trešajā vietā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Visas spēles garumā vadībā bija ogrēnieši. Lielāko rezultāta izrāvienu pretinieki panāca spēles 34. minūtē, esot vadībā ar +9 (18:9). Rezultatīvākais spēlētājs “HK S&A” komandā ar 11 gūtiem vārtiem bija Mārtiņš Gailītis. Viņš rezultatīvāko spēlētāju tabulā ieņem 2. vietu, 12 čempionāta spēlēs bumba 99 reizes lidojusi pretinieku sargātajos vārtos.

“Zinājām, ka šī nebūs viegla spēle. Ogrēnieši turnīra tabulā ieņem par vienu pozīciju zemāku vietu. Spēle bija tāda, kādai tai bija jābūt — sīva, no spēles pirmās līdz pēdējai minūtei. Pirmajā puslaikā neparādījām savu labāko sniegumu, kas atspoguļojās visā atlikušajā spēlē. Ja spēles pirmajās 30 minūtēs iemet tikai astoņus vārtus, tad ir grūti uzvarēt,” stāsta komandas “HK S&A” treneris Lauris Rūtiņš. Šī bija pēdējā regulārā turnīra spēle. Tagad 2. — 4. vietā esošās komandas savstarpēji aizvadīs četras spēles.