Abonēt

Koknesietēm uzvara četrcīņā

UZVARAS PRIEKS. Kokneses komandas meitenes ar saviem treneriem.
Foto no personīgā albuma

Kokneses stadionā aizvadītas Latvijas Skolu sporta federācijas rīkotās sacensības vieglatlētikas četrcīņā. Skolēni sacentās 60 metru skrējienā, tāllēkšanā, bumbiņas mešanā, 500 metru skrējienā meitenēm un 800 metru skrējienā zēniem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sacensībās gan zēnu, gan meiteņu konkurencē piedalījās sešas komandas no Kokneses, Siguldas, Jelgavas, Vecumniekiem, Madlienas un Lielvārdes.

Meiteņu konkurencē uzvaru izcīnīja Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolas komanda, kuras sastāvā startēja Marta Užule, Katrīna Dadzīte, Diāna Hohlačova, Kadrija Birkāne, Elizabete Kalniņa un Valērija Kovaļevska. Meitenes sacensībās sasniedza vairākus jaunus personīgos rekordus un dienas noslēgumā ieguva 1331 punktu. 2. vietu ar 1180 punktiem izcīnīja Vecumnieku vidusskola, 3. vietā ierindojās Jelgavas 4. vidusskolas komanda ar 1094 punktiem.

Individuālajā vērtējumā 37 sportistu vidū labākā bija vairākkārtējā Latvijas čempione Marta Užule, kura guva 350 punktus. 3. vietā — Valērija Kovaļevska, 4. — Kadrija Amanda Birkāne.

Zēnu komanda ierindojās 4. vietā ar 774 punktiem.