Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Ieskrien ātrāko desmitniekā

Foto no personīgā albuma

“RIMI” RĪGAS PUSMARATONA DISTANCĒ uzvarēja etiopietis Abate Sikijass Misganavs, kurš finišēja vienā stundā un 30 sekundēs. Labāko desmitniekā ieskrēja divi Latvijas sportisti — 8. vietu izcīnīja Dmitrijs Serjogins (1:05:15), desmitais bija Jānis Višķers no Kokneses (1:07:59). 21 kilometra Latvijas čempionātā skrējienā koknesietim 2. vieta. Maratons Rīgā notiek kopš 1991. gada, un šogad bija 32. reize, kad skrējēji devās Latvijas galvaspilsētas ielās. Dalībai dažādās pasākuma distancēs šogad bija reģistrējušies 17 033 dalībnieki no 76 pasaules valstīm. Attēlā — ātrākie Latvijas pusmaratonisti. Jeļena Prokopčuka, Jānis Višķers, Dmitrijs Serjogins un Aigars Nords, “Rimi” Rīgas maratona organizatoru komandas vadītājs.