Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Augstlēcējiem godalgas un personīgie rekordi. Piedalās 20. Henrija Silova turnīrā augstlēkšanā

TRENIŅOS IEGULDĪTAIS DARBS DOD REZULTĀTU. Trenera Valērija Veļčinska audzēkņi — Sanita Skrimble un Ņikita Latiševs. Foto no personīgā albuma

Aizkraukles novada sporta skolas audzēkņi piedalījās 20. Henrija Silova turnīrā augstlēkšanā, kas notika Daugavpils vieglatlētikas manēžā. Vairākiem sportistiem sacensības vainagojās ar vietu uz goda pjedestāla un labotiem personīgajiem rekordiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

U14 meiteņu konkurencē ar jaunu personīgo labāko rezultātu 2. vietu 16 dalībnieču konkurencē izcīnīja Sanita Skrimble (1,44 m, treneris V. Veļčinskis).

U12 zēnu grupā sacentās 15 augstlēcēji, tostarp divi Aizkraukles novada pārstāvji. Uzvaru un 1. vietu izcīnīja Emīls Ņikitins (J. Albrehta). Emīls pārvarēja 1,34 metru augstumā novietoto latiņu, kas ir jauns personīgais rekords. 4. vietu arī ar jaunu personīgo rekordu ieguva Jānis Ansabergs (1,28 m, A. Rublis).

U16 jauniešu konkurencē bronzas godalgu izcīnīja Ņikita Latiševs (V. Veļčinskis, 1,72 m).