Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Atzīst pretinieku pārākumu. Fotogalerija no “S&A”un “Jūrmalas Sports” spēles Aizkrauklē.

Aizkraukles novada sporta hallē aizvadīta kārtējā “SynotTip” handbola virslīgas spēle. Pašmāju vienība “S&A” ar 38:45 piekāpās komandai “Jūrmalas Sports”.
Turnīra tabulā skrīverieši pēc aizvadītām desmit spēlēm ieņem 7. vietu 12 komandu konkurencē. Jūrmalas handbolisti aizvadījuši par vienu spēli vairāk un turnīra tabulā ir pozīciju augstāk — 6. vietā. Spēles rezultātu atklāja mājinieki, taču drīz vien vadības grožus pārņēma jūrmalnieki. Puslaika pārtraukumā rezultātu tablo rādīja nomācošu viesu pārākumu — 28:15. Spēles otrajās 30 minūtēs skrīverieši starpību samazināja un atzina pretinieku pārākumu ar septiņu vārtu pārsvaru. Rezultatīvākais vienības “S&A” sastāvā ar 12 gūtiem vārtiem bija Artūrs Beļūns, deviņas reizes precīzs bija Artis Kurmēns.