Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Aizkrauklieši sīvā cīņā izcīna uzvaru

Latvijas jaunatnes U14 grupas florbola čempionātā pirmās divīzijas sezonas otro spēli mājas laukumā aizvadījusi vienība “Aizkraukles NSS”. Sīvā un aizraujošā cīņā aizkrauklieši izcīnīja uzvaru ar 6:5, pārspējot komandu “FBK SĀC”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Spēles pirmais periods neviesa pozitīvas cerības. Mača rezultātu atklāja pretinieki, aizkrauklieši panāca izlīdzinājumu, taču, dodoties pārtraukumā, vienība “FBK SĀC” bija atguvusi pārsvaru (2:1). Spēles otrā daļa iesākās ar vēl vieniem pretinieku iemestiem vārtiem.

Neraugoties uz nomācošo pārākumu, mājiniekiem izdevās lauzt spēles gaitu. Nepilnas minūtes laikā vienības “Aizkraukles NSS” spēlētājs Aleks Ščerbinskis pretinieku vārtu priekšā bija precīzs trīs reizes, izvirzot komandu vadībā ar 4:3.

Spēlētājiem dodoties pārtraukumā, rezultātu tablo atkal rādīja neizšķirtu (4:4). Spēles pēdējā periodā noskaidrojās mača uzvarētājs — ar rezultātu 6:5 pārāki bija mājinieki.