Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Aizkraukles novada sporta skolas audzēkņiem panākumi vieglatlētikā

GODALGAS VESERA MEŠANĀ. Par U16 grupas čempionu vesera mešanā kļuva Reinis Donāts Kirkils (no kreisās), bronza — Haraldam Nunguram.
Foto no personīgā albuma

Ogres novada sporta centra stadionā notika Latvijas U16 čempionāts vieglatlētikā, kurā uz goda pjedestāla kāpa četri Aizkraukles novada sporta skolas audzēkņi.

Zēnu konkurencē vesera mešanā mūspuses sportistiem dubults panākums. 1. vietu un čempiona titulu izcīnīja Reinis Donāts Kirkils (treneris Z. Karols, G. Klibiķe). Viņš četrus kilogramus smago rīku pēdējā — sestajā — mēģinājumā raidīja 48 metrus tālu, kas ir jauns šīs sezonas labākais rezultāts savā vecuma grupā. Uz goda pjedestāla trešā pakāpiena kāpa Haralds Nungurs (V. Ņuhtiļins, 39,85 m). Meiteņu konkurencē vesera mešanas sektorā 3. vietu izcīnīja Katrīna Dadzīte (V. Ņuhtiļins, 35,54 m). Vēl vienu bronzas godalgu izdevās izcīnīt Edmundam Beķerim (V. Ņuhtiļins) 3000 metru soļojumā. Jaunietis distanci veica 19:02;20.