Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Aizkraukles “FK Veina” debijas gads meistarības grupā

Aizkraukles pilsētas stadionā aizvadīta Latvijas Futbola federācijas Meisarības B grupas U15 vecumā futbola spēle. Pašmāju vienība “FK Veina” ar 2:4 atzina pretinieku “Skanstes SK/FS Metta” pārākumu. Šis ir Aizkraukles futbolistu debijas gads meistarības grupā, pašmāju spēlētāji demonstrē tehniski labu spēli un gūst rūdījumu tālākajām futbola gaitām.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šī bija komandas astotā spēle meistarības grupā. Jau pirms mača bija skaidrs, ka izcīnīt uzvaru būs grūti, taču aizkrauklieši demonstrēja labu sniegumu. Pirmajā puslaikā liela aktivitāte notika pretinieku vārtu laukuma pusē. Mača rezultātu gan atklāja vienība “Skanstes SK/FS Metta” spēlētāji, taču drīz vien atbildes vārtus realizēja Kristers Beļajevs. Puslaika izskaņā viesi atguva pārsvaru. Pretiniekiem realizējot uzbrukumu, traumu guva vienības “FK Veina” vārtsargs Ralfs Litovskis. Lai gan puisis spēli varēja turpināt un darīja to godam, satraumējums neļāva pilnībā koncentrēties. Spēles otrajā pusē soda sitienu realizēja un neizšķirtu (2:2) panāca aizkrauklietis Roberts Mazais. Pēc tam divas reizes precīzi atkal bija pretinieki un mačs noslēdzās ar aizkraukliešu zaudējumu ar 2:4.

Meistarības B grupā astoņu komandu konkurencē komanda “FK Veina” šobrīd ieņem 3. vietu. Piecās aizvadītājās spēlēs izcīnītas uzvaras, viena noslēgusies ar neizšķirtu, bet trīs — piekāpjoties pretiniekam.

Arī nākamo spēli aizkrauklieši aizvadīs mājas laukumā — 19. jūnijā plkst. 13 tiekoties ar komandas “Vidzemes FC” futbolistus.